4a Emekli Ödeme Bilgileri

4a Emekli Ödeme Bilgileri

Emekli olmanın en önemli şartı hepinizin bildiği gibi doldurulması gereken prim gün sayısıdır. Ayrıca emeklilikte ne kadar maaş alınacağı tüm emekli adayları tarafından merak konusudur. Emeklilikte alacağınız maaşı hesaplamak için e-devlet girişini kullanabilirsiniz. 4a emekli ödeme sorgulama bilgilerine nasıl ulaşacağınızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

4A Emekli Ödeme Bilgileri Sorgulama

1- Öncelikle 4A emekli ödeme bilgilerine ulaşmak ve sorgulam yapmak için E-Devlet şifresi edinmeniz gerekmektedir. E-devlet şifresini PTT şubelerinde 2 tl ödeyerek alabilirsiniz.

2- E-devlet şifresi ile birlikte aşağıdaki sorgulama linkine tıklayarak 4A emekli ödeme bilgileri sayfasına giriş yapabilirsiniz.Açılacak sayfada sizden kimlik doğrulama yapmanızı isteyecektir. Kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirdikten sonra E-Devlet şifresi  bölümüne tıklayarak giriş sağlayınız. Sonrasında T.C. kimlik numaranıla birlikte  E Devlet şifresini girerek, gönder kısmına basıyoruz.Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra 4A emekli ödeme bilgilerine ulaşabilir ve size ait olan maaş bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

4A Emekli Ödeme Bilgileri İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Domain