4A Emeklilik Hesaplama

4A Emeklilik Hesaplama

İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarından bir tanesi olan ne zaman emekli olurum uygulaması sayesinde 4A emeklilik hesaplama işlemlerinizi kolay bir şekilde oturduğunuz yerden gerçekleştirebilme olanağına sahip olabilirsiniz.

4A Emeklilik Nasıl Hesaplanır?

İnternette yer alan ne zaman emekli olurum uygulaması ile 4A emeklilik hesaplama işleminizi gerçekleştirebilmeniz için alt kısımda uygulamaya yönlendirilen bir bağlantı verdik. Vermiş olduğumuz bu bağlantıya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Daha sonra uygulamada sizden 4A emeklilik hesaplama işlemi için SSK prim ödeme gün sayınız, emeklilik hesaplamadiğer sandıklardaki gün sayınız, askerlik gün sayınız, fiili gün sayınız, yurt dışı gün sayınız ve 3600 günü doldurduğunuz tarih bilgileri istenmektedir.

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdikten hemen sonra gönder tuşuna basarak SGK emeklilik hesaplama işleminizi en güncel şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

4A Emeklilik Hesaplama İçin:Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. tunçtürkyılmazz diyor ki:

  benim sgk giriş tarihim 1987 ayın 9 gün 10 ve ne zaman emekli olurum

  1. admin diyor ki:

   Tunç bey yazımızın sonundaki linki kullanarak emeklilik hesaplam işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 2. mahmut_kesgin diyor ki:

  1977 doğumluyum 1999 5.ay ssk girişim 4500 iş günüm var ne zaman emekli olurum

  1. admin diyor ki:

   Mahmut bey emeklilik hesaplama işlemleriniz için http://sskhizmetdokumu.net/ne-zaman-emekli-olabilirim-tablosu/ yazımızı okuyunuz.

BİR YORUM YAZ
Domain