4A Tescil Kaydı Tespiti

4A Tescil Kaydı Tespiti

4A Tescil Kaydı Tespiti

Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı altında 4A adı ile anılmakta olan eski SSK’ya bağlı vatandaşlar E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz olarak 4A tescil kaydı tespiti işlemlerini yapabilmektedirler. Bu noktada vatandaşların öncelikli olarak yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede açılan E-SGM uygulamasında yer almakta olan T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, nüfusa kayıtlı olunan il ve cilt no bilgilerinin doldurulması gerekmektedir.

Daha sonra en altta yer almakta olan güvenlik kodunun da girilerek sorgula sekmesine tıklanması 4a tescil kaydıgerekmektedir. Açılan sayfa içerisinde sağ kısımdaki seçenekler arasında en üstte yer alan tescil kaydı tespiti sekmesine tıkladıktan sonra altında açılan alt kategoriler içerisinden en üstte yer alan tescil kaydı tespiti 4A sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

4A Tescil Kaydı Tespiti İçin: Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ibrahim havuz diyor ki:

  nezaman emekli olurum

 2. ümit keskin diyor ki:

  2008 yılında by-paas ameliyatı geçirdim.5 Damarım değişti.Şu an için yüksek tansiyon,Şeker ve Kalp hastası olarak insilün dahil günde 15 üzerinde ilaç kullanıyorum.SSK girişim 25.11.1986 olup doğum yılım 1967.Normal veya malulen Ne zaman emekli olacağımı bilmek istemekteyim?
  Şimdiden teşekkür ederim…

  Saygılarımla Ümit KESKİN

 3. veyselalbayrak diyor ki:

  ne zaman emekli olurum

 4. cengiz yaşar diyor ki:

  Ne zaman emekli olurum çaliştigim yerler hep pirimlerimi yatirmamışlar ne yapmam lazım saygılar sunuyorum

BİR YORUM YAZ
Domain