SGK Sanal Pos Uygulaması

SGK Sanal Pos Uygulaması

SGK Sanal Pos Uygulaması
SGK sanal pos uygulaması Sosyal Sigortalar Kurumu’na tabii olarak görev yapan ve prim ödemesi gerçekleştiren kişilerin ister SSK’lı ister isteğe bağlı sigortası isterse de bağkurlu olsun kişiler ile işverenler çalışanlarına ait sigorta prim ödeme işlemlerini SGK sanal pos uygulamasını kullanarak ödemesini yapabilmektedir. İnternetin kullanımının yaygınlaşması ile kurumun da elektronik ortam üzerinden sunmuş olduğu hizmetler de artmıştır. SGK sanal pos uygulaması da elektronik ortamda kurum tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Kurum tarafından sunulan hizmetler kapsamında SGK sanal pos T.C. Ziraat Bankası ile birlikte yürütülmekte olan bir çalışmadır.

sgk sanal posSGK sanal pos uygulamasında sadece T.C. Ziraat Bankası kredi kartları değil tüm bankalara ait kredi kartları sigortaya yapılacak olan prim ödeme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Prim ödeme işlemleri için gerçekleştirilmekte olan SGK sanal pos hizmeti aksam saat 22:00 ile 02:00 arasında yapılamamaktadır. Ödeme işlemleri bu saatler dışında kalan saatler de ödeme işlemleri sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Bu sayede prim ödeme işlemleri için kişilerin kuruma ya da bankalara giderek saatlerce sıra beklemesine gerek kalmaksızın birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

 

SGK SANAL POS İÇİN: LÜTFEN TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. uğur ziya peker diyor ki:

  çok güzel bi uygulama ancak insanlarla dalga geçer gibi hiç bi zaman işlem yapılamıyor ve sizin kendi yazdığınız gibi kurum yada bankalara gidip para ödemek için saatlerce sıra beklemek zorunda kalıyoruz

 2. halil ibrahim zuhri diyor ki:

  Ödeme işlemleri bu saatler dışında kalan saatler de ödeme işlemleri sorunsuz olarak yapılabilmektedir.
  DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?
  8 AYDIR site üzerinden ödeme izni verilmiyor!
  yok kurum sayfasına erişilemedi,yok öyle yok böyle KOCA BİR YALAN 6111 kapsamında kod 22 ile ödeme yapılamıyor! kredi kartı ile ödemeyi kabul etmiyoruz deyin bilelim eşşek gibi bilgisayarın başında sayfaya girebilelim diye uğraşmayalım. HATA KODU HAKKINDA: Kurumdan sorgu sırasında hata alınmıştır.
  Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
  Hata Detayı: (14604): İŞLEMİNİZ BAŞARISIZ

 3. resul şahin diyor ki:

  ben konyadan 8 aydır hiç bir problem olmaksızın online sgk primimi ödüyorum calışanların emegine saygızızlık yapmayın

 4. ömer diyor ki:

  ben de ne zaman girsem sistem çalışmıyor. resul şahin bu kadar insan yalan mi syliyor.şu an gir bakalım sisteme servis çalışmıyor hatası var.

 5. İbrahim ATLI diyor ki:

  Bence bu kurumun özelleştirilmez zamanı gelmiş. İstediğimiz hizmeti alamıyoruz, online ödemede hata veriyor. Yazıklar olsun kurum çalışanlarına!

BİR YORUM YAZ
Domain