Şifresiz SSK Sorgulama

Şifresiz SSK Sorgulama

İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması olan E-SGM uygulaması üzerinden şifresiz SSK sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifresiz SSK sorgulama işleminin yapılabilmesi nedeni ile güvenlik amacı ile sizin dışınızda kimsenin bilemeyeceği niteliklerde kişisel bilgileri girmeniz istenmektedir.

Şifresiz SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şifresiz SSK sorgulama işlemi için öncelikli olarak size vermiş olduğumuz bağlantı linkine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede direkt olarak E-SGM uygulaması sorgulama sayfasına yönlendirileceksiniz. ssk sorgulamaBu sorgulama sayfası içerisinde sizden istenen T.C. kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olunan il, nüfusta yer alan cilt numarası ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

Bu sayede açılan sayfa içerisinde sağ kısımda yer almakta olan işlem kategorileri içerisinden tescil kaydı tespiti seçeneğine tıkladıktan sonra açılan alt kategoriler içerisinde tescil kaydı tespiti 4A seçeneğine tıklayarak Şifresiz SSK sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şifresiz SSK Sorgulama İçin: TIKLAYINIZ


Etiketler: , , , ,


10 Yorum

 1. hasan diyor ki:

  Konumu öğrenmek istiyorum

 2. oraldemir diyor ki:

  kaç pirim günüm var

 3. duran diyor ki:

  Ssk hizmet dokumu gunsayimi ogrenmek istiyorum

  • admin diyor ki:

   Duran bey anasayfadaki hizmet dökümü sorgulama ekranı aracılığı ile sorgulama yapabilirsiniz.

 4. Balabey Güner diyor ki:

  kaç pirim günüm var

  • admin diyor ki:

   balabey bey sorgulayı yazının sonundaki bağlantı ile yapınız.

 5. kazım KULLUK diyor ki:

  18,04,1966 doğumluyum 10,04,1988 de işe başladım ve halen çalışmaktayım Aralık 2013 itibariyle 7004 gün pirim ödemem var. 01.09.1986 da Askere gittim 01.03.1988 de terhis oldum yani işe askerlik hizmetimi yaptıktan sonra başladım ve bu hizmeti borçlanıp 04.08.1995 yılında ödedim ve 540 gün askerlik den hizmet almış oldum benim işe başlangıç tarihim Askere gittiğim 01.09.1986 mı oldu. Ben bu şartlarda ne zaman emekli olurum.

 6. muharrem diyor ki:

  ssk pirimi

 7. mustafa sönmez diyor ki:

  Pırımım toplam kaç günüm

 8. metin yağmur diyor ki:

  merhaba ben istanbul bagcılardan çalışıyorum bizim 19 arkadaş ssk mız düzceye bağlı ama bizi şimdi istanbula kayıt yaparken pirimlerimizi iptal etmişler suçu kimse kabul etmiyor ne yapmamız gerekiyor yardımlarınızı beliyoruz kolay gelsin.

Yorum Yapın