SSK Hizmet Dökümü Ve Hizmet Süresi Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Ve Hizmet Süresi Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü Ve Hizmet Süresi Sorgulama

SSK hizmet dökümü sigortalı kişilerin çalışmış oldukalrı gösteren bir tablodur.Bu tabloda toplam hizmet süresi, ssk prim günü, yatırılan primlerin hangi rakamlardan yatırıldığı gibi bilgiler yer almaktadır.Bu bilgiler emeklilik dönemlerinde belirleyici rol oynamaktadır.

SSK hizmet süresi, sigortalı olarak çalışılan günlerin toplamıdır.Sigortalı olmak ise ilk işe giriş tarihi ile emekli oluncaya kadar geçen zaman aralığıdır.SSK hizmet dökümü ve diğer sgk işlemlerinizi herhangi bir şifre gerekmeksizin sgk.gov.tr sitesinden veya e-devlet şifresi kullanarak turkiye.gov.tr sitesinden yapabilirsiniz.

ssk hizmet dökümüSgk sayfasında e-hizmetler bölümünden ssk 4a, bağkur 4b, emekli sandığı 4c ve daha bir çok hizmete ulaşmanız mümkündür.Sosyal güvenlik merkezi bu işlemleri tek bir bağlantı üzerinden sigortalıların ve emeklilerin hizmetine sunmaktadır.

Aşağıda size vereceğimiz e-sgm bağlantısı sayesinde, ssk sorgulama, hizmet dökümü, ssk prim gün sayısı, ne zaman emekli olurum gibi merak ettiğiniz bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kemal diyor ki:

    ssk prim gun sayisini oyrenebilirmiyim

  2. kemal diyor ki:

    ssk hizmet suresi

BİR YORUM YAZ
Domain