SSK Prim Sorgulama

SSK prim sorgulama işleminizi internet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. E-SGM uygulaması 2011 senesinden beri Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından vatandaşların internet üzerinden şifresiz olarak SSK prim sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilmeleri amacı ile hizmet vermektedir.

SSK Prim Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden hızlı, kolay ve güncel olarak SSK prim sorgulama işlemi için yazının sonunda vermiş olduğumuz E-SGM bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede yönlendirildiğiniz E-SGM uygulaması ana sayfası içerisinde sizden nüfusa kayıtlı olduğunuz il, doğum tarihini, T.C. kimlik numaranız ve kimliğinizde yazan cilt numaranız istenmektedir. Bu bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek sorgula sekmesine tıklamalısınız.

Daha sonra açılan sayfa içerisinde SGK prim sorgulama işleminiz için ilk olarak hizmet bilgisi sekmesine daha sonra da hizmet bilgisi 4A sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu şekilde kolayca şifresiz  SSK prim sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Prim Sorgulama İçin: TIKLAYINIZ
Etiketler: , , , , ,


12 Yorum

 1. mevlut tascı diyor ki:

  pırımlerımı oğrenmek ıstıyorum

 2. bülent küçük diyor ki:

  pırımlerımı oğrenmek ıstıyorum

 3. ismail diyor ki:

  mrhb
  benim.işegiriş.1991.de
  olmasıgerekirdi

 4. sunay kara diyor ki:

  iş günü toplam

 5. mehmet alabay diyor ki:

  Ssk pirimimi ogrenmek istiyorum

 6. muratbegeç diyor ki:

  ssk primi öğrenmek istiyorum

 7. ramazan diyor ki:

  ssk primi öğrenmek istiyorum

 8. mehmet saktan diyor ki:

  21-09-2004 tarihinden beri 2103344839 sigorta destek prim nosu ile hala OYAKBETON A:Ş da çalışmaktayım.Destek primi ödemediğim suçlamasıyla 3475,58 lira prim borcu 5649,11 lira gecikme toplamda 9124,69 lira borcum olduğu tarafıma bildirilmiş olup bu ay emekli maaşımdan 307 lira kesilmiş. Kesilen paramın geri iadesinin tarafıma yapılarak bundan sonra da kesilmesini önleyip yapılan hatanın düzeltilmesini sayın yetkililerin emir ve müsaadelerine arz ederim.

 9. ALİ RIZA ŞİMŞEK diyor ki:

  PİRİM GÜNÜMÜ ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 10. Hasan basri yalçın diyor ki:

  Primimi örenmek istiyorum

 11. Hasan basri yalçın diyor ki:

  Primimiörenmek istiyorum

 12. Doğukan diyor ki:

  Ben sizinle ise memnunum

Yorum Yapın